Zasłony panelowe – nowy trend w aranżacji okien

image

Ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem w aranżacji okna są zasłony panelowe, które łączą w obie funkcję firan, zasłon i żaluzji. Świetnie sprawdzą się zarówno w pokojach dziennych naszych domów i mieszkań, jak i w biurach.
Czytaj więcej...
Materiały na firany – przejrzyste, delikatne, kolorowe

image

Jeszcze kilkanaście lat temu wiodącym materiałem firanowym była koronka. Dziś natomiast można wybierać spośród niezliczonej ilości materiałów. Jak wybrać materiał idealny na nasze okna?
Czytaj więcej...
Przytulne okno na chłodne dni

image

Zimą, gdy za oknem mroźno i śnieżno, nasze wnętrze ma być przede wszystkim przytulne. Dlatego coraz chętniej ozdabiamy okna ciepłymi, przytulnymi materiałami.
Czytaj więcej...
Aranżacja okienna – do parapetu czy do ziemi?

image

Aby nasza okienna aranżacja przyciągała spojrzenia i była prawdziwa ozdobą pomieszczenia, powinna być odpowiedniej długości. Dobierzmy ją właściwie, mając na uwadze wielkość okna, wystrój pomieszczenia i względy praktyczne.
Czytaj więcej...
Zasłony i firany oraz pomieszczenia, które mają zdobić

image

Producenci firan i zasłon nieustannie starają się przyciągnąć naszą uwagę polecając nam coraz bardziej oryginalne rozwiązania. W natłoku zróżnicowanych cenowo, kolorystycznie i fakturowo propozycji mamy prawo czuć się zagubieni.
Czytaj więcej...
Firany do kuchni

image

Kuchnia jest miejscem, w którym zwykle znajduje się serce domu. To tutaj przygotowujemy posiłki, zjadamy szybkie śniadanka, a jeśli jest miejsce to także codzienne obiady i kolacje.
Czytaj więcej...
Wybieramy firany do domu i mieszkania

image

Mogą stanowić ozdobę tak nowoczesnego mieszkania, jak i pomieszczeń utrzymanych w stylu retro. Charakteryzują się niebanalnymi kolorami i wzorami, mogą jednak również urzekać klasycznym pięknem.
Czytaj więcej...
Firany balkonowe

image

Wybór firan balkonowych tylko teoretycznie wydaje się równie nieskomplikowany, jak decyzja o zakupie tych, które trafią do sypialni lub kuchni.
Czytaj więcej...
Firany dziecięce

image

Aranżacja wnętrz i dobieranie do nich odpowiednich firan i zasłon to zadanie, które wiele osób uważa za wyjątkowo przyjemne.
Czytaj więcej...
Projektowanie dekoracji okna

image

Pomieszczenia, z najmniejszymi detalami, które w nich się pojawią projektowane są obecne przez specjalistów, innymi słowy architektów wnętrz
Czytaj więcej...

Strona główna Produkty Aktualności Porady Strony Sklep internetowy