O nas
Środa, 6 Styczeń 2010

 

Kim jesteśmy

Sprzedażą tekstylii do dekoracji wnętrz zajmujemy się od 2007r. Niemniej zainteresowanie włókiennictwem towarzyszy nam od wielu lat ze względu na miejsce zamieszkania. Kalisz - jako jedno z najstarszych miast Polski-  od początków XIX w. aż do dnia dziejszego słynie między innymi z bardzo dobrze rozwiniętego przemysłu włókienniczego. WISTIL, RUNOTEX, F.F.i.K HAFT to jedne z największych polskich fabryk włókienniczych oferujących pełną gamę wzorów i kolorów obrusów, firan, zasłon, materiałów obiciowych, zasłonowych itp. 

Dlaczego warto u nas kupować 

Sprzedawane przez nas produkty  cechuje doskonała jakość, precyzyjne wykończenie, unikalne wzornictwo ,a materiały z których są wykonane pochodzą głównie od polskich producentów. 
Świadczymy profesjonalne usługi doradztwa i szycia. 
Staramy się aby każdy klient był zadowolony z jakości towaru i profesjonalnej obsługi. Szybkość w realizacji zamówień  i jakość oferowanych towarów i usług - to są nasze mocne strony.

Co sprzedajemy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór eleganckich firanek, obrusów, narzut oraz dodatków takich jak karnisze, klamerki i broszki do upinania firan i zasłon. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość.i

Jakie usługi świadczymy

Niezdecydowanym doradzamy, dobieramy kolorystykę i fason zasłon, firan, obrusów itp.  Świadczymy rownież profesjonalne usługi szycia - skracania, wszywania taśmy, szycia firan i zasłon na indywidualne potrzeby klienta.

 

Ostatnia aktualizacja: Niedziela, 28 Listopad 2010

Strona główna Produkty Aktualności Porady Strony Sklep internetowy